MİLLİ PİYANGO YILBAŞI ÇEKİLİŞİ


MİLLİ PİYANGO YILBAŞI ÇEKİLİŞİMilyonlarca kişinin merakla beklediği büyük gün sonunda gelip çattı. Artık günler değil saatler sayılıyor. Günler öncesinden alınarak özenle saklanan milli piyango biletleri muhafaza edildikleri yerden çıkarak ceplere girdi bile.

Bu yılbaşında heyecanın ikiye katlanmasının nedeni ise milli piyango yılbaşı çekilişinde büyük ikramiyenin tam 45 milyon TL olması.
Büyük ikramiyenin tam bilete çıkması halinde Milli piyango İdaresi tarihindeki en büyük ikramiyeyi vermiş olacak. Bu miktar ile neler yapılabileceği ise şimdiden milyonlarca kişi tarafından ezbere biliniyor.

10 MİLYONDA BİR İHTİMAL

Ancak gelen son haberler kimileri için umutları suya düşürmeye yetti. Çünkü yıl içerisinde yapılan çekilişlerde her bilete büyük ikramiyenin çıkma olasılığı 600 binde 1 iken, milli piyango yılbaşı çekilişinde bu ihtimal 10 milyonda bire düşüyor. Bu hesaplama şansına güvenenler için hiçbir şey ifade etmese de, olasılıklar üzerine hesap yaparak çok sayıda bilet alanların hesaplarını alt üst etmiş durumda.

Milli piyango sonuçları bu akşam 23:30 ile 24:00 arasında tamamen belirlenmiş olacak. Kimileri yeni yılı bol miktarda para ile karşılarken kimileri umutlarını bir sonraki yıla ertelemek zorunda kalacak.
SAAT 13:00’DA EKRAN BAŞINA
Hayallerini daha küçük rakamlar üzerine kuranlar ise saatler 13:00’ü gösterdiğinde ekran başına kilitlenecek. Büyük ikramiyenin sahibi 2012’nin son saatlerinde belirlenecek olsa da diğer ikramiyeler için yapılacak çekiliş öğle saatlerinde başlayacak. Dolayısıyla milli piyango sonuçları öğle saatlerinde gün yüzüne çıkmaya başlayarak saat 19:00’a dek sürecek.
Bu yıl Milli Piyango İdaresi TRT ile anlaşma sağlayamadı. Bu nedenle tüm televizyon kanallarına canlı yayın yapabilme şansı tanındı. Kanalların çoğunun çekilişi canlı olarak yayınlaması bekleniyor.

31 Aralık 2012

“MİLLİ PİYANGO YILBAŞI ÇEKİLİŞİ” için 2 Yorum

  1. muzo 51 diyor ki:

    Nasıl olsa bana çıkmayacak.Gökten altın yağsa benim başıma taş düşer.

  2. Radikal diyor ki:

    Hadi yine iyisin ha! Milli Piyango’nun 50 Milyon Liralık büyük ikramiye çıkan numarası: 2-1-7-4-4-5-1 oldu.

MİLLİ PİYANGO YILBAŞI ÇEKİLİŞİ Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

milli piyango sonuçları Son Yazılar FriendFeed


milli piyango