31 Aralık 2012 Milli Piyango Sonuçları


31 Aralık 2012 Milli Piyango Sonuçları31 Aralık 2012 Milli Piyango sonuçlarını sitemizden canlı duyurmaya devam ediyoruz. Kazanan numaralar, şanslı rakamlar ve amorti rakamları http://www.millipiyango.gen.tr adresinde

 

 

31 Aralık 2012 Milli Piyango Sonuçları internette de merakla beklenmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl hizmet veremeyen Milli Piyango resmi web sitesinin, bu yıl da aynı talebe cevap verememesi nedeniyle sonuçları sitemizden duyurmaya devam ediyoruz.

Canlı yayın geliyor

Bu yıl yaptığımız yeniliklerden biri de çekilişleri canlı olarak yayınlamak. Medianova altyapısıyla ilerleyen dakikalarda vereceğimiz canlı yayında, çekilişi siz de anında izleyebilecek ve sonuçlara ulaşabileceksiniz.

31 Aralık 2012 Milli Piyango Sonuçları’nı canlı yayında izlerken bağlantı hızınıza uygun görüntü kalitesini seçme imkanınız olduğunu unutmayın.

31 Aralık 2012 Milli Piyango Sonuçları rekor bu yıl kırılacak

Yılbaşında toplam 242 milyon TL ikramiye dağıtılacak ve büyük ikramiyenin tam bilete çıkması durumunda bu Milli Piyango tarihinin en yüksek ikramiyesi olacak.

Sonuçlar açıklandıkça, haberimizi güncellemeye devam edeceğiz.

31 Aralık 2012

“31 Aralık 2012 Milli Piyango Sonuçları” için 8 Yorum

 1. BEKİR DAĞAŞAN diyor ki:

  BANA CIKARSA ÇOK GÜZEL OLCAK

 2. Muharrem Balcı diyor ki:

  Tam anlamıyla Bürokratik Aymazlık. MEB Şura Salonunda Şura toplantıları zar atarak mı yapılacak. MEB kumara alet oluyor. Kumarla eğitim yanyana olmaz. MP Okullarının isimlerini boşuna mı değiştirdik? Van’da ölen öğretmenlerin kemikleri sızlayacak. Nasıl varacaksınız onların yanına? Hiç mi basiretiniz kalmadı. Kıbrıs Kumarhanelerinden birinde yapabi,lirdiniz.

 3. Muharrem Balcı diyor ki:

  Devlet vatandaşını kumarbaz yapamaz. AY.nın 5 ve 58. maddesi buna engel. Düpedüz yasaları ihlal ediyorsunuz. Boşuna dememişler, kötülüklerin anası devlet oluyor. Hem vatandaşı soyuyorsunuz, hem hayal ticareti yapıyorsunuz, hem de yanlışı meşrulaştırıyorsunuz. Buna bürokratik aymazlık derler. Kumar felakettir. Şans oyunları da kumardır ve felakettir.

 4. murat enes türker diyor ki:

  devlet kumar OYNATMAMALI.. bu kadar basit..

 5. murat enes türker diyor ki:

  devlet kumar OYNATMAMALI..

 6. serkan sancak diyor ki:

  devlet devlet değilki alayı kumarbaz milletide kumarbaz yaptılar kendılerı gıbı milleti hayal dünyasına çekip uyutmak yazıkk..doldurun küpünüzü ölüm de var…

 7. altay aktugan diyor ki:

  soran varmış gibi al alma diye akıl veriyorlar sana zorlamı bilet satıyorlar bu bir çekiliş bu kadar basit

 8. MersusTT_MERSİN diyor ki:

  TRT Yılbaşı çekimleri muhteşem geçiyor..31 Aralık gecesi büyük sürprizler var

31 Aralık 2012 Milli Piyango Sonuçları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

milli piyango sonuçları Son Yazılar FriendFeed


milli piyango